Aktualności

Uwaga zmiana!06/08/2016

Uwaga zmiana! Z powodu złej pogody dzisiejszy pokaz (6 sierpnia o godz. 18) Alaknandy i zespołu Sanskriti zostaje odwołany. Jutro natomiast, niedziela, 7 sierpnia, o godz. 18, w Willi Decjusza zostanie zrobione wspólne pamiątkowe zdjęcie, zaś po nim na plenerowej estradzie wystąpi Alaknanda z zespołem Sanskriti. Po pokazie odbędzie się lekcja chacarery, którą poprowadzi Facundo Penalva. Za zmiany przepraszamy!

Warsztaty argentyńskiego tańca Chacarery prowadzone przez Facundo Peñalva!

Warsztaty argentyńskiego tańca Chacarery prowadzone przez Facundo Peñalva!21/07/2016

Argentyna to nie tylko tango, to także bogactwo tańców ludowych. Do najbardziej znanych należy chacarera tańczona coraz częściej jako przerywnik na milongach i festiwalach tanga! Więcej »

Warsztaty tańca renesansowego z Glorią Giordano!

Warsztaty tańca renesansowego z Glorią Giordano!18/07/2016

Niezapomniana okazja, warsztaty włoskiego tańca renesansowego z Glorią Giordano! Więcej »

Ostatnie zgłoszenia na Warsztaty w ramach XVII Festiwalu Tańców Dworskich

Ostatnie zgłoszenia na Warsztaty w ramach XVII Festiwalu Tańców Dworskich "Cracovia Danza"!11/07/2016

Trwaja ostatnie zapisy na warsztaty! Na niektóre kursy są jeszcze wolne miejsca. Spóźnionych chętnych prosimy o kontakt pod adresem: ardentesole@ardentesole.art.pl. Więcej »

Warsztaty tańca renesansowego  z Marie Claire Bär Le Corre

Warsztaty tańca renesansowego z Marie Claire Bär Le Corre05/07/2016

Jak czytamy w Le ballet comique de la Royne Balthasara de Beaujoyeulx (1581) balet to “… geometryczny mieszanina ludzi tańczących razem do różnych harmonii kilku instrumentów”. Parę lat później w Orchesographie, Thoinot Arbeau pisze: “… kiedy tylko zostaje skomponowany nowy branl, nazwany baletem i przeznaczony do maskarady, młodzi ludzie natychmiast wprowadzają go na sale balową nadają mu nazwę jaka im się podoba.” Więcej »

Wszelkie prawa zastrzeżone. Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystywanie tekstów (lub ich fragmentów) oraz zdjęć zamieszczonych na stronie
www.cracoviadanza.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody redakcji portalu.