KALENDARIUM

LISTOPAD 2017

05
Niedziela
8. Festiwal SPIRIT OF DANCE
New Delhi (Indie)
Romana Agnel, Dariusz Brojek pokazy, seminaria, warsztaty
06
Poniedziałek
8. Festiwal SPIRIT OF DANCE
New Delhi (Indie)
Romana Agnel, Dariusz Brojek pokazy, seminaria, warsztaty
07
Wtorek
8. Festiwal SPIRIT OF DANCE
New Delhi (Indie)  
Romana Agnel, Dariusz Brojek pokazy, seminaria, warsztaty
08
Środa
8. Festiwal SPIRIT OF DANCE
New Delhi (Indie)
Romana Agnel, Dariusz Brojek pokazy, seminaria, warsztaty
09
Czwartek
8. Festiwal SPIRIT OF DANCE
New Delhi (Indie)
Romana Agnel, Dariusz Brojek pokazy, seminaria, warsztaty
10
Piątek
8. Festiwal SPIRIT OF DANCE
New Delhi (Indie)
Romana Agnel, Dariusz Brojek pokazy, seminaria, warsztaty
11
Sobota
OBCHODY ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI
Rynek Główny (Kraków)
17
Piątek
PIGMALION / DARDANUS premiera
Teatr Warszawskiej Opery Kameralnej / godz. 19
Kompozytor: Jean-Philippe Rameau, Reżyser: Romana Agnel, Soliści: Pigmalion – Karol Kozłowski, Cephise/Venus – Maria Stasiak, L’Amour – Olga Siemieńczuk, La Statue Animee – Sylwia Krzysiek, Dyrygent: Benjamin Bayl, Orkiestra: Zespół Instrumentów Dawnych Warszawskiej Opery Kameralnej Musicae Antiquae Collegium Varsoviense, Zespół Wokalny, Balet Cracovia Danza
18
Sobota
PIGMALION / DARDANUS
Teatr Warszawskiej Opery Kameralnej / godz. 19
Kompozytor: Jean-Philippe Rameau, Reżyser: Romana Agnel, Soliści: Pigmalion – Karol Kozłowski, Cephise/Venus – Maria Stasiak, L’Amour – Olga Siemieńczuk, La Statue Animee – Sylwia Krzysiek, Dyrygent: Benjamin Bayl, Orkiestra: Zespół Instrumentów Dawnych Warszawskiej Opery Kameralnej Musicae Antiquae Collegium Varsoviense, Zespół Wokalny, Balet Cracovia Danza
19
Niedziela
PEWNEGO RAZU W WENECJI
Pałac Branickich w Białymstoku / Festiwal Sztuk Dawnych Imieniny Izabeli Branickiej / godz. 18
Balet Cracovia Danza, Trupa Komedianty
19
Niedziela
PIGMALION / DARDANUS
Teatr Warszawskiej Opery Kameralnej / godz. 18
Kompozytor: Jean-Philippe Rameau, Reżyser: Romana Agnel, Soliści: Pigmalion – Karol Kozłowski, Cephise/Venus – Maria Stasiak, L’Amour – Olga Siemieńczuk, La Statue Animee – Sylwia Krzysiek, Dyrygent: Benjamin Bayl, Orkiestra: Zespół Instrumentów Dawnych Warszawskiej Opery Kameralnej Musicae Antiquae Collegium Varsoviense, Zespół Wokalny, Balet Cracovia Danza
20
Poniedziałek
MALI CZARODZIEJE - program edukacyjny Filharmonii Narodowej
21
Wtorek
MALI CZARODZIEJE - program edukacyjny Filharmonii Narodowej
22
Środa
MALI CZARODZIEJE - program edukacyjny Filharmonii Narodowej
23
Czwartek
MALI CZARODZIEJE - program edukacyjny Filharmonii Narodowej
24
Piątek
MALI CZARODZIEJE - program edukacyjny Filharmonii Narodowej
26
Niedziela
TELEMANN 17
Lorely-Saal (Wiedeń) / godz. 17
Balet Cracovia Danza, Pandolfis Consort
26
Niedziela
program FIN DE SIECLE
Rynek Główny (Kraków)  
oficjalna inauguracja sezonu bożonarodzeniowego miasta