Aktualności

Uwaga zmiana!06/08/2016

Uwaga zmiana! Z powodu złej pogody dzisiejszy pokaz (6 sierpnia o godz. 18) Alaknandy i zespołu Sanskriti zostaje odwołany. Jutro natomiast, niedziela, 7 sierpnia, o godz. 18, w Willi Decjusza zostanie zrobione wspólne pamiątkowe zdjęcie, zaś po nim na plenerowej estradzie wystąpi Alaknanda z zespołem Sanskriti. Po pokazie odbędzie się lekcja chacarery, którą poprowadzi Facundo Penalva. Za zmiany przepraszamy!

Kalendarium wydarzeń-sierpień!

Kalendarium wydarzeń-sierpień!06/08/2016

Zapraszamy na niezwykłe wydarzenia, wspólnie z Baletem Cracovia Danza! Więcej »

Warsztaty argentyńskiego tańca Chacarery prowadzone przez Facundo Peñalva

Warsztaty argentyńskiego tańca Chacarery prowadzone przez Facundo Peñalva 25/07/2016

Argentyna to nie tylko tango, to także bogactwo tańców ludowych. Do najbardziej znanych należy chacarera tańczona coraz częściej jako przerywnik na milongach i festiwalach tanga! Więcej »

Ostatnie zgłoszenia na Warsztaty w ramach XVII Festiwalu Tańców Dworskich

Ostatnie zgłoszenia na Warsztaty w ramach XVII Festiwalu Tańców Dworskich "Cracovia Danza"!11/07/2016

Trwaja ostatnie zapisy na warsztaty! Na niektóre kursy są jeszcze wolne miejsca. Spóźnionych chętnych prosimy o kontakt pod adresem: ardentesole@ardentesole.art.pl Więcej »

Widowisko

Widowisko " Kiedy Polska była chrzczona" już 25 lipca! 06/07/2016

Balet Dworski Cracovia Danza zaprasza na premierę spektaklu Kiedy Polska była chrzczona, ilustrujący tańcem i pantomimą pojawienie się form ceremoniału i etykiety kultury zachodniej na słowiańskim dworze Mieszka I. Przedstawienie zostanie pokazane w ramach Nocy Cracovia Sacra, 25 lipca, o godz. 21, na scenie plenerowej wzniesionej na krakowskim rynku. Tancerzom Cracovia Danza będą towarzyszyli muzycy: Maria Pomianowska wraz z zespołem instrumentalnym oraz oktet wokalny Octava Ensemble. Więcej »

All rights reserved. Reprinting, copying, shortening, publishing the texts (or their fragments) and/or photographs published on this website in other
media or Internet services requires the permission of the portal's editorial office.