Aktualności

Kalendarium wydarzeń - listopad 2014

Kalendarium wydarzeń - listopad 201430/10/2014

Taneczny świat Chopina, spektakl w choreografii Romany Agnel i Leszka Rembowskiego po czterech latach od premiery, która odbyła się w Roku Chopinowskim w Starym Teatrze w Krakowie znowu jest w centrum zainteresowania! Więcej »

Fotorelacja z premiery w Lusławicach

Fotorelacja z premiery w Lusławicach28/10/2014

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z otwartej próby generalnej i premierowego spektaklu "Ballet de la musique" w Europejskim Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego. Więcej »

Zapraszamy do Lusławic!

Zapraszamy do Lusławic!23/10/2014

Już jutro otwarta próba generalna, a w sobotę premiera sceniczna BALLET DE LA MUSIQUE! Więcej »

Premiera spektaklu BALLET DE LA MUSIQUE już wkrótce!

Premiera spektaklu BALLET DE LA MUSIQUE już wkrótce!16/10/2014

Już w przyszłą sobotę, 25 października zadebiutujemy na scenie Europejskiego Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach. Przedstawimy sceniczną premierę spektaklu BALLET DE LA MUSIQUE w inscenizacji i choreografii Romany Agnel. Więcej »

Jesienią znów CZAS NA TANIEC!

Jesienią znów CZAS NA TANIEC!08/10/2014

Najbliższe spotkanie odbedzie się już za tydzień, 15 pażdziernika w Klubie Aktora "Loża" na Rynku Głównym w Krakowie. Tym razem Agnieszka Malatyńska-Stankiewicz rozmawiać będzie z Romaną Agnel i prof. Elżbietą Stefańską. Więcej »

All rights reserved. Reprinting, copying, shortening, publishing the texts (or their fragments) and/or photographs published on this website in other
media or Internet services requires the permission of the portal's editorial office.