Aktualności

Legenda Mazowsza - spotkanie CZAS NA TANIEC! z Witoldem Zapałą i Małgorzatą Włoczkowską

Legenda Mazowsza - spotkanie CZAS NA TANIEC! z Witoldem Zapałą i Małgorzatą Włoczkowską23/11/2015

Witold Zapała związany był z „Mazowszem” przez ponad 50 lat. Przyjęty do baletu przez założycielkę zespołu – Mirę Sygietyńską, od razu jako tancerz solista, został przez nią obdarzony niezwykłym zaufaniem. Już w wieku 22 lat stworzył dla zespołu pierwsze choreografie. Więcej »

Między dworkiem a pałacem w Wilanowie

Między dworkiem a pałacem w Wilanowie20/11/2015

W najbliższą niedzielę Romana Agnel i Dariusz Brojek zaprezentują w Pałacu w Wilanowie program muzyczno-taneczny z udziałem krakowskich klawesynistek: prof. Elżbiety Stefańskiej i Mariko Kato Więcej »

Miniatury staropolskie w Białymstoku

Miniatury staropolskie w Białymstoku17/11/2015

Cracovia Danza wystąpi podczas finałowego koncertu trwającego 4 dni Festiwalu Sztuk Dawnych Imieniny Izabeli Branickiej w Białymstoku. Wraz z tancerzami w świat dawnej Rzeczpospolitej przeniosą muzycy z zespołu Capella Antiqua Bialostociensis. Więcej »

Alla Polacca w Budapeszcie

Alla Polacca w Budapeszcie12/11/2015

Po Indiach, Stanach Zjednoczonych i Francji spektakl "Alla Polacca" wędruje w kolejną podróż zagraniczną. Tym razem za naszą południową granicę. Więcej »

Taneczne Urodziny Rzeczpospolitej w Centrum Kultury

Taneczne Urodziny Rzeczpospolitej w Centrum Kultury "Ruczaj"10/11/2015

W najbliższą sobotę z okazji Święta Niepodległości CK "Ruczaj" zaprasza na Urodziny Rzeczpospolitej. Dzięki Cracovia Danza uczestnicy będą mieli okazję m.in. nauczyć się podstawowych kroków i figur krakowiaka i polineza, a także dowiedzieć się nieco więcej o tańcach narodowych podczas prelekcji. Więcej »

All rights reserved. Reprinting, copying, shortening, publishing the texts (or their fragments) and/or photographs published on this website in other
media or Internet services requires the permission of the portal's editorial office.