Aktualności

Kalendarium wydarzeń - marzec 2015

Kalendarium wydarzeń - marzec 201527/02/2015

Podróż wgłąb średniowiecznego Krakowa i Norymbergi wraz z Witem Stwoszem, Czas na taniec! i wystawa projektów kostiumów Baletu autorstwa Moniki Polak-Luścińskiej to najważniejsze punkty programu Baletu na marzec. Więcej »

Sukces komedii dell'arte w Teatrze Ludowym

Sukces komedii dell'arte w Teatrze Ludowym23/02/2015

Premiera "Pewnego razu w Wenecji" ściągnęła do Nowej Huty wielbicieli sztuki dawnego tańca i kunsztu komedii dell'arte. Spektakl przedstawiony przez Cracovia Danza i Studio Dono został przyjęty niezwykle entuzjastycznie. Więcej »

Pewnego razu w Wenecji - PREMIERA w najbliższą niedzielę

Pewnego razu w Wenecji - PREMIERA w najbliższą niedzielę18/02/2015

Wenecja w Nowej Hucie? Dzięki magii teatru wszystko jest możliwe. Cracovia Danza wraz ze Studiem Dono zabiorą Państwa na karnawałowy bal do Wenecji. Zanim jednak do niego dojdzie bohaterowie spektaklu przeżyją wiele niespodzianek. Więcej »

... i śmiech może być sztuką - spotkanie z cyklu Czas na taniec! na temat komedii dell'Arte

... i śmiech może być sztuką - spotkanie z cyklu Czas na taniec! na temat komedii dell'Arte10/02/2015

To, że śmiech to zdrowie wie każdy. Słynny bajkopisarz Ignacy Krasicki słusznie zauważył, że może on być też nauką. Nie należy jednak zapominać, że ma on również swoje istotne miejsce w sztuce – szczególnie scenicznej. Więcej »

Kalendarium wydarzeń - luty 2015

Kalendarium wydarzeń - luty 201502/02/2015

Luty to miesiąc karnawałowych zabaw, dlatego zabierzmy Pańswta w bajecznie kolorowy świat weneckiego karnawału, masek i komedii dell'arte. Więcej »

All rights reserved. Reprinting, copying, shortening, publishing the texts (or their fragments) and/or photographs published on this website in other
media or Internet services requires the permission of the portal's editorial office.