Aktualności

Cracovia Danza w Indiach

Cracovia Danza w Indiach23/03/2015

Tancerze Cracovia Danza na czele z Romaną Agnel, dyrektor Baletu, wezmą na początku kwietnia udział w festiwalu Spirit of Dance w New Delhi. Więcej »

Wokół Wita Stwosza - po raz pierwszy na teatralnej scenie

Wokół Wita Stwosza - po raz pierwszy na teatralnej scenie16/03/2015

Średniowieczna opowieść o Krakowie z czasów pracy Wita Stwosza nad Ołtarzem Mariackim zostanie pokazana po raz pierwszy w przestrzeni teatralnej. To dopiero druga krakowska prezentacja tego przedstawienia po kameralnej premierze, która odbyła się we wrześniu w Pałacu Biskupa Erazma Ciołka. Więcej »

Buszujący w tańcu - Czas na taniec z Henrykiem Konwińskim

Buszujący w tańcu - Czas na taniec z Henrykiem Konwińskim11/03/2015

Wielki mistrz tańca, choreograf i reżyser, który doświadczenia zawodowe zbierał nie tylko w Polsce, ale także m.in. w Holandii i Indiach. Artysta, pracujący m.in. pod kierunkiem Conrada Drzewieckiego, Bejarta w Brukseli oraz Alicji Alonso w Hawanie, czyli Henryk Konwiński będzie gościem najbliższego spotkania CZAS NA TANIEC! Więcej »

Między bielą a czernią. Teatralny świat Cracovia Danza w projektach Moniki Luścińskiej

Między bielą a czernią. Teatralny świat Cracovia Danza w projektach Moniki Luścińskiej09/03/2015

Cracovia Danza i krakowski oddział ZASP zapraszają na wernisaż wystawy Moniki Polak-Luscińskiej, głównego kostiumografa Baletu. Więcej »

Kalendarium wydarzeń - marzec 2015

Kalendarium wydarzeń - marzec 201527/02/2015

Podróż wgłąb średniowiecznego Krakowa i Norymbergi wraz z Witem Stwoszem, Czas na taniec! i wystawa projektów kostiumów Baletu autorstwa Moniki Polak-Luścińskiej to najważniejsze punkty programu Baletu na marzec. Więcej »

All rights reserved. Reprinting, copying, shortening, publishing the texts (or their fragments) and/or photographs published on this website in other
media or Internet services requires the permission of the portal's editorial office.