Aktualności

Ruszyły zapisy na WARSZTATY podczas XVI Festiwalu Tańców Dworskich

Ruszyły zapisy na WARSZTATY podczas XVI Festiwalu Tańców Dworskich "Cracovia Danza22/05/2015

Szesnasta edycja organizowanego przez Balet Dworski Cracovia Danza i Fundację „Ardente Sole” Festiwalu Tańców Dworskich odbędzie się w dniach 26 lipca-2 sierpnia 2015 w Krakowie pod hasłem Groteska i komedia w tańcu dworskim. Zapisy na warsztaty trwają do 10 lipca. Więcej »

W starym kinie - z okazji 250 lat Teatru Publicznego w Polsce

W starym kinie - z okazji 250 lat Teatru Publicznego w Polsce20/05/2015

Cracovia Danza weźmie udział w wielkiej akcji Instytutu Teatralnego. W dzień Teatru Publicznego, 23 maja, ponad 100 teatrów zagra swoje spektakle, na które będzie można kupić bilety w specjalnej cenie 250 groszy. Więcej »

Taniec, sztuka kontrastu - spotkanie z cyklu Czas na taniec! z Jackiem Tomasikiem

Taniec, sztuka kontrastu - spotkanie z cyklu Czas na taniec! z Jackiem Tomasikiem11/05/2015

Zapraszamy na spotkanie z jednym z prekursorów tańca nowoczesnego w Polsce, załozycielem studemckiego teatru tańca Kontrast, autorem setek choreografii do przedstawień tanecznych, filmu, teatru. Czas na taniec! z Jackiem Tomasikiem już w przyszłym tygodniu! Więcej »

"Alla Polacca" w Aix-en-Provance05/05/2015

Balet Dworski Cracovia Danza już po raz kolejny odwiedzi Prowansję. 13 maja tancerze pokażą tam spektakl "Alla Polacca. Legendarna Polska". Więcej »

Kalendarium wydarzeń - maj 2015

Kalendarium wydarzeń - maj 201530/04/2015

Maj Baletu Dworskiego Cracovia Danza stoi pod znakiem "Alla Polacca", które zostanie pkazane w Stanach Zjednoczonych i Francji a także obchodów 250-lecia teatru publicznego w Polsce i prezentowanego z tej okazji spektaklu "W starym kinie". Więcej »

All rights reserved. Reprinting, copying, shortening, publishing the texts (or their fragments) and/or photographs published on this website in other
media or Internet services requires the permission of the portal's editorial office.