Aktualności

Warsztaty argentyńskiego tańca Chacarery prowadzone przez Facundo Peñalva

Warsztaty argentyńskiego tańca Chacarery prowadzone przez Facundo Peñalva 25/07/2016

Argentyna to nie tylko tango, to także bogactwo tańców ludowych. Do najbardziej znanych należy chacarera tańczona coraz częściej jako przerywnik na milongach i festiwalach tanga! Więcej »

Ostatnie zgłoszenia na Warsztaty w ramach XVII Festiwalu Tańców Dworskich

Ostatnie zgłoszenia na Warsztaty w ramach XVII Festiwalu Tańców Dworskich "Cracovia Danza"!11/07/2016

Trwaja ostatnie zapisy na warsztaty! Na niektóre kursy są jeszcze wolne miejsca. Spóźnionych chętnych prosimy o kontakt pod adresem: ardentesole@ardentesole.art.pl Więcej »

Widowisko

Widowisko " Kiedy Polska była chrzczona" już 25 lipca! 06/07/2016

Balet Dworski Cracovia Danza zaprasza na premierę spektaklu Kiedy Polska była chrzczona, ilustrujący tańcem i pantomimą pojawienie się form ceremoniału i etykiety kultury zachodniej na słowiańskim dworze Mieszka I. Przedstawienie zostanie pokazane w ramach Nocy Cracovia Sacra, 25 lipca, o godz. 21, na scenie plenerowej wzniesionej na krakowskim rynku. Tancerzom Cracovia Danza będą towarzyszyli muzycy: Maria Pomianowska wraz z zespołem instrumentalnym oraz oktet wokalny Octava Ensemble. Więcej »

Kalendarium wydarzeń - lipiec 2016

Kalendarium wydarzeń - lipiec 2016 01/07/2016

Kiedy polska była chrzczona, spektakl ilustrujący tańcem i pantomimą pojawienie się form ceremoniału i etykiety kultury zachodniej na słowiańskim dworze Mieszka I,Balet o kawie w ramach Summer Music Festival,oraz Tańce i zabawy w czasach średniowiecza to tylko niektóre z wiodących wydarzeń Cracovia Danza w lipcu.Zapraszamy! Więcej »

X Letnie Kursy Metodyczne Muzyki Dawnej

X Letnie Kursy Metodyczne Muzyki Dawnej21/06/2016

Już po raz dziesiąty wykładowcy Baletu Dworskiego Cracovia Danza - Romana Agnel i Dariusz Brojek -będą prowadzili zajęcia w ramach X edycji Letnich Kursów Metodycznych Muzyki Dawnej. Więcej »

All rights reserved. Reprinting, copying, shortening, publishing the texts (or their fragments) and/or photographs published on this website in other
media or Internet services requires the permission of the portal's editorial office.