Aktualności

Cracovia Danza w Teatrze Stanisławowskim w Łazienkach Królewskich

Cracovia Danza w Teatrze Stanisławowskim w Łazienkach Królewskich27/04/2016

Cracovia Danza w Teatrze Stanisławowskim w Łazienkach Królewskich! Niezwykły barokowy hit taneczny Cracovia Danza, do muzyki Jana Sebastiana Bacha czyli Balet o kawie wystawiony zostanie już 30 kwietnia, o godz. 19, w Warszawie, w Teatrze Stanisławowskim w Łazienkach Królewskich. Jest to debiut Cracovia Danza na tej scenie. Więcej »

CZAS NA TANIEC! Niżyński, geniusz tańca

CZAS NA TANIEC! Niżyński, geniusz tańca25/04/2016

Nazywany był człowiekiem ptakiem, królem powietrza, bogiem tańca. Odmienił balet klasyczny, pokazał, że niemożliwe jest możliwe. Taniec w jego wykonaniu był pełen emocji i ogromnej siły wyrazu. Stał się legendą za życia. Jego tragiczna biografia zainspirowała pisarzy, filmowców, dramaturgów, aktorów. Więcej »

Modna przez wieki - PREMIERA

Modna przez wieki - PREMIERA04/04/2016

W jaki sposób stroiły się kobiety 100, 200, 300, a nawet 400 lat temu? Czy stroje naszych przodków wciąż nas zachwycają? A może niektóre elementy dawnych mód odrobinę nas bawią? Więcej »

Kalendarium wydarzeń - kwiecień 2016

Kalendarium wydarzeń - kwiecień 201602/04/2016

Premiera Modnej przez wieki, Balet o kawie w Łazienkach Królewskich i udział w Gali Baletowej w Bytomiu to tylko wiodące wydarzenie Cracovia Danza w kwietniu. Więcej »

Ruszyły zapisy na warsztaty! Do końca kwietnia specjalne ceny!

Ruszyły zapisy na warsztaty! Do końca kwietnia specjalne ceny!31/03/2016

Uczestnicy, którzy prześlą swoje zgłoszenia do końca kwietnia otrzymają 10% zniżki. Więcej »

All rights reserved. Reprinting, copying, shortening, publishing the texts (or their fragments) and/or photographs published on this website in other
media or Internet services requires the permission of the portal's editorial office.