Aktualności

Imieniny Izabeli Branickiej w Białymstoku - fotorelacja

Imieniny Izabeli Branickiej w Białymstoku - fotorelacja21/11/2014

Podczas Festiwalu Sztuk Dawnych Imieniny Izabeli Branickiej w Białymstoku nasi tancerze zaprezentowali Balet Dworski Mazarta. Więcej »

Taniec, życie moje - ósme spotkanie z cyklu CZAS NA TANIEC!

Taniec, życie moje - ósme spotkanie z cyklu CZAS NA TANIEC!17/11/2014

Starsi melomani i miłośnicy baletu klasycznego pamiętają ją ze sceny Opery i Operetki w Krakowie. Kilka pokoleń tancerzy zna ją jako „panią profesor”. Zapraszamy na spotkanie z panią Martą Mirocką! Więcej »

"Cracovia Danza" na Imieninach Izabeli Branickiej14/11/2014

Festiwal Sztuk Dawnych Imieniny Izabeli Branickiej w Białymstoku odbędzie się po raz czwarty już w przyszłym tygodniu. Balet Dworski "Cracovia Danza" uświetni obchody imienim księżnej aż dwoma występami będącymi nowymi propozycjami repertarowymi. Więcej »

Taneczny świat Chopina w Płocku

Taneczny świat Chopina w Płocku05/11/2014

W najbliższą sobotę Balet Dworski "Cracovia Danza" wystąpi podczas wieczoru galowego 8. Ogólnopolskiego Forum Pianistycznego w Płocku "Chopin". Więcej »

Kalendarium wydarzeń - listopad 2014

Kalendarium wydarzeń - listopad 201430/10/2014

Taneczny świat Chopina, spektakl w choreografii Romany Agnel i Leszka Rembowskiego po czterech latach od premiery, która odbyła się w Roku Chopinowskim w Starym Teatrze w Krakowie znowu jest w centrum zainteresowania! Więcej »

All rights reserved. Reprinting, copying, shortening, publishing the texts (or their fragments) and/or photographs published on this website in other
media or Internet services requires the permission of the portal's editorial office.