Aktualności

"Alla Polacca" w Aix-en-Provance05/05/2015

Balet Dworski Cracovia Danza już po raz kolejny odwiedzi Prowansję. 13 maja tancerze pokażą tam spektakl "Alla Polacca. Legendarna Polska". Więcej »

Kalendarium wydarzeń - maj 2015

Kalendarium wydarzeń - maj 201530/04/2015

Maj Baletu Dworskiego Cracovia Danza stoi pod znakiem "Alla Polacca", które zostanie pkazane w Stanach Zjednoczonych i Francji a także obchodów 250-lecia teatru publicznego w Polsce i prezentowanego z tej okazji spektaklu "W starym kinie". Więcej »

Cracovia Danza na festiwalu Memphis in May

Cracovia Danza na festiwalu Memphis in May27/04/2015

Na początku maja tancerze wezmą udział w festiwalu Memphis in May w Stanach Zjednoczonych. Cracovia Danza będzie reprezentować Polskę w sekcji International Salute to Poland. Więcej »

Gala Baletowa na Śląsku z udziałem Cracovia Danza

Gala Baletowa na Śląsku z udziałem Cracovia Danza24/04/2015

Tancerze Baletu Dworskiego Cracovia Danza po raz pierwszy wystąpią podczas wielkiej Gali Baletowej z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca w Operze Śląskiej w Bytomiu. Więcej »

Dzień Tańca z Cracovia Danza

Dzień Tańca z Cracovia Danza23/04/2015

W tym roku z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca Cracovia Danza pokaże w Krakowie spektakl "Alla Polacca". Bilety na to przedstawienie po raz pierwszy dostępne są również online. Więcej »

All rights reserved. Reprinting, copying, shortening, publishing the texts (or their fragments) and/or photographs published on this website in other
media or Internet services requires the permission of the portal's editorial office.